برای تماس اینجا کلیک کنید

درباره شتابدهنده نانوپل

نانوپل، اولین شتابدهنده تخصصی صنعت پلیمر و پتروشیمی با محوریت فناوری نانو در کشور می باشد. این شتابدهنده با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و حمایت مرکز رشد فناوری پلیمر در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، فعالیت خود را از سال 1399 آغاز نموده است.
شناسایی ایده های خلاقانه و پشتیبانی و پرورش این ایده ها تا رسیدن به هدف و محصول، در کنار ارائه خدمات منحصر به فردی نظیر امکانات صنعتی و آزمایشگاهی پیشرفته، نانوپل را به عنوان پیشگام این عرصه، در میان شتابدهنده های صنعتی و علمی، شاخص نموده است.

فیدار بسپار ارک

فیدار بسپار ارک

شرکت فیدار بسپار ارک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ با هدف تجاری‌سازی، انتقال و تبادل دانش فنی در حوزه پلیمر، رنگ، رزین و کامپوزیت آغاز نمود و با تمرکز بر نانو فناوری و همکاری با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو؛ پس از گذراندن دورههای توانمندسازی کارگزاران اعم از حقوق مالکیت فکری، فرآیندهای تجاریسازی فناوری، حقوق قراردادهاو مالیات، بازرگانی و... به عنوان کارگزار شبکه تبادل فناوری نانو فعالیت خود را ادامه می‌دهد. هسته اولیه شرکت متشکل از فارغ التحصیلان مهندسی پلیمر است. وجود این متخصصان در ساختار شرکت، اعضای هیات مدیره را بر آن داشت که در زمینه فعالیت‌های مرتبط با تحقیق و توسعه واحدهای فناور نیز فعالیت داشته باشند.

ساختار سازمانی نانوپل

در نانوپلیمر، ایده های خلاقانه می توانند در بستری مناسب، به سرعت، مسیر رشد و تکامل را پیموده و به هدف خود دست یابند. در این میان آنچه نانوپل را شاخص می نماید، تفکر نوین و نگاه متفاوت آن به موضوع شتابدهی می باشد.
در حوزه فعالیت شتابدهنده نانوپلیمر، صرفا ایجاد فضای کار اشتراکی و ارائه خدمات منتورینگ و آموزشی، به تنهایی نمی تواند فناوران و محققان عرصه تکنولوژی را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید. نانوپل با در نظر گرفتن همین موضوع، در عرصه شتابدهی، گامی فراتر گذارده است. این شتابدهنده، در کنار ارائه خدمات مشاوره ای و مالی و معرفی به سرمایه گذار و امور حقوقی به استارتاپ ها و فناوران تحت نظر خود، به ارائه خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی و صنعتی نیز می پردازد. به بیانی دیگر، یک ایده، تمامی مراحل تکامل خود را می تواند در نانوپل گذرانده و پس از ارائه محصول، مستقیما وارد چرخه تولید و بازار گردد.

چارت سازمانی نانوپل

چارت سازمانی نانوپل

معرفی تیم نانو پل

امیر حسین داودی

امیر حسین داودی

رییس هیات مدیره شرکت فیدار بسپار ارک
مدیر شتابدهنده نانوپل

میثم حاتمی

میثم حاتمی

مدیرعامل شرکت فیدار بسپار ارک
مدیر مالی/اداری نانوپل

رضا کریمی

رضا کریمی

نائب رییس هیات مدیره شرکت فیدار بسپار ارک
مدیر علمی/آموزشی نانوپل

امیر عباس نیازی

امیر عباس نیازی

مدیر پروژه نانوپل

مهسا نعمتی

مهسا نعمتی

 مدیر روابط عمومی نانوپل

تعریف شتابدهنده علمی

شتابدهنده آخرین حلقه از نهاد تقویت‌کننده نوآوری و خلاقیت است. مراکزی که به ارائه خدمات مربی‌گری، فضای کار اشتراکی، اصلاح طرح کسب و کار برای شرکت‌ها یا هسته‌های نوپا می‌پردازند و از زمان شکل‌گیری ایده اولیه، آن‌ها را تحت حمایت خود قرار می‌دهند. این مراکز در ازای خدمات ارائه شده و همچنین تامین (تمام/بخشی) سرمایه اولیه مورد نیاز، درصدی از مالکیت/ مشارکت در سود ناخالص را در اختیار می‌گیرند.

اطلاعات تماس نانو پل

نشانی:

کیلومتر 15جاده کرج بلوار پژوهش پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ساختمان تجاری سازی و نو آوری طبقه دوم واحد 204

تلفن تماس:

02144787082 - 09352627961

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت فیدار بسپار ارک محفوظ است.

برای تماس اینجا کلیک کنید