برای تماس اینجا کلیک کنید

نانوپل

پسا رهاسازی

برای تکمیل زنجیره ارزش در این فرایند، تیم‌های خروجی برای فروش محصولات و دانش خود نیاز به افراد خبره‌ای خواهند داشت که این فرایند توسط کارگزاران شبکه تبادل فناوری انجام می‌شود و این ارزش می‌تواند در صورت تمایل تیم‌ها در اختیار آن‌ها قرار داده شود.

یکی از پیشنهادات برای مرحله پس از رها سازی می‌تواند این باشد که با توجه به حوزه کاربرد آن محصول، استارتاپ را به شبکه تبادل فناوری معرفی نموده و طی قراردادی با کارگزار مربوطه مطابق با آئین‌نامه‌های کارگزاری شبکه تبادل فناوری، محصول مدنظر از طریق ایشان مطابق با مدل‌های مختلف فروش به واحدهای صنعتی ارائه شود.

فیدار بسپار ارک

فیدار بسپار ارک

شرکت فیدار بسپار ارک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ با هدف تجاری‌سازی، انتقال و تبادل دانش فنی در حوزه پلیمر، رنگ، رزین و کامپوزیت آغاز نمود و با تمرکز بر نانو فناوری و همکاری با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو؛ پس از گذراندن دورههای توانمندسازی کارگزاران اعم از حقوق مالکیت فکری، فرآیندهای تجاریسازی فناوری، حقوق قراردادهاو مالیات، بازرگانی و... به عنوان کارگزار شبکه تبادل فناوری نانو فعالیت خود را ادامه می‌دهد. هسته اولیه شرکت متشکل از فارغ التحصیلان مهندسی پلیمر است. وجود این متخصصان در ساختار شرکت، اعضای هیات مدیره را بر آن داشت که در زمینه فعالیت‌های مرتبط با تحقیق و توسعه واحدهای فناور نیز فعالیت داشته باشند.

کارگزاران تبادل فناوری

از آنجا که جنس محصولات خروجی از استارتاپ‌‌های شتابدهی شده در این مجموعه، فناوری‌های نوین و در حوزه‌‌های تخصصی می‌‌باشند، نیاز به وجود افرادی آگاه و متخصص در آن حوزه که آشنا به مهارت‌‌های مهندسی فروش و مذاکرات نیز هستند حس می‌‌شود. این کارگزاران حقیقی یا حقوقی، نقش واسطه را میان عرضه‌‌کننده و متقاضی فناوری ایفا می‌‌کنند و از این طریق، احتمال عقد قرارداد میان طرفین تبادل و همچنین اجرایی شدن چنین قراردادهایی را افزایش می‌‌دهند.

اطلاعات تماس نانو پل

نشانی:

کیلومتر 15جاده کرج بلوار پژوهش پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ساختمان تجاری سازی و نو آوری طبقه دوم واحد 204

تلفن تماس:

02144787082 - 09352627961

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت فیدار بسپار ارک محفوظ است.

برای تماس اینجا کلیک کنید