برای تماس اینجا کلیک کنید

اخبار شتابدهنده

aron-baspar-certified

شرکت آرون رایا بسپار، دانش بنیان شد!

شرکت آرون رایا بسپار، دانش بنیان شد! منتورینگ دانش بنیان، آسان ترین روش دانش بنیان شدن!

شرکت آرون رایا بسپار، یکی از استارتاپ های شتابدهنده نانوپل، موفق به کسب گواهینامه دانش بنیانی برای یکی از محصولات خود گردید.

این شرکت که در زمینه تولید قطعات پایه سیلیکون خودرویی فعالیت می کند، توانست برای یکی از محصولات تولیدی خود گواهینامه دانش بنیان را اخذ نماید.

پروسه دریافت گواهینامه دانش بنیان

آرون رایا بسپار، با استفاده از پروسه منتورینگ دانش بنیان ارائه شده در شتابدهنده نانوپل، موفق به اخذ گواهینامه دانش بنیان گردید. این شرکت با استفاده از خدمات منتورینگ تحقیق و توسعه و منتورینگ دانش بنیان، توانست با موفقیت در ابتدا گواهینامه نانومقیاس را اخذ نموده و سپس با مشاوره کارشناسان فیدار بسپار ارک، جهت اخذ گواهینامه دانش بنیان اقدام نماید.

محصول دانش بنیان آرون رایا بسپار

دیافراگم درپوش سوپاپ خودروی تیبا، محصولی است که آرون رایا بسپار توانسته است آن را به صورت دانش بنیان تولید و ثبت نماید. پروسه تحقیق و توسعه منتهی به تولید این محصول دانش بنیان، توسط مشاوران و منتورهای نانوپل حمایت شده و پروسه ثبت دانش بنیان آن نیز توسط کارشناسان شرکت فیدار بسپار ارک به ثمر نشسته است.

 

دیافراگم درپوش سوپاپ چیست؟

دیافراگم درپوش سوپاپ یک قطعه کوچک ولی حائز اهمیت است که در سیستم‌های خودرویی برای کنترل جریان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعه به عنوان یک پوشش نرم و انعطاف‌پذیر در دهانه سوپاپ‌ها قرار می‌گیرد و وظیفه‌ای کلیدی دارد: مانع گرد و غبار، آلودگی و ناخالصی‌های محیطی شده و همچنین کنترل دقیق‌تر جریان مواد و هوا را تسهیل می‌کند.

منتورینگ دانش بنیان، آسان ترین روش دانش بنیان شدن!

خدمت منتورینگ دانش بنیان که به صورت اختصاصی توسط شتابدهنده نانوپل، زیر نظر شرکت فیدار بسپار ارک صورت می پذیرد، آسان ترین روش برای ثبت شرکت دانش بنیان است. در این روش، منتورهای خبره نانوپل، پروسه تحقیق و توسعه محصول را زیر نظر می گیرند و با ارائه مشاوره های فنی، شرکت ها را در تولید یک محصول دارای پتانسیل ثبت دانش بنیان، راهنمایی می نمایند. سپس محصولات تولید شده، جهت ثبت دانش بنیان به مشاوران شرکت فیدار بسپار ارک ارائه می گردد و پروسه ثبت آن شروع و تا ثبت نهایی، ادامه میابد.

شرکت آرون رایا بسپار یکی از شرکت هایی است که توانسته است با استفاده از این خدمت نوین شتابدهنده نانوپل، به عنوان یک شرکت دانش بنیان، ثبت گردد. شما نیز می توانید جهت استفاده از این خدمت با ما تماس بگیرید:

]لینک ثبت نام دریافت خدمات منتورینگ دانش بنیان[

 

اطلاعات تماس نانو پل

نشانی:

کیلومتر 15جاده کرج بلوار پژوهش پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ساختمان تجاری سازی و نو آوری طبقه دوم واحد 204

تلفن تماس:

02144787082 - 09352627961

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت فیدار بسپار ارک محفوظ است.

برای تماس اینجا کلیک کنید