برای تماس اینجا کلیک کنید

اخبار شتابدهنده

بازدید دکتر دهقانی فیروزآبادی از نانوپل

بازدید دکتر دهقانی فیروزآبادی از شتابدهنده نانوپل

بازدید دکتر دهقانی فیروزآبادی از شتابدهنده نانوپل : تقویت فعالیت‌های فناوری نانو در ایران

 

ارتقاء پروژه‌ها و اهداف فناوری نانو

در یک رویداد بسیار مهم، شتابدهنده نانوپل به عنوان اولین شتابدهنده علمی در زمینه‌های پلیمر، پتروشیمی و نانو فناوری در ایران، با حضور مهمان ویژه، دکتر دهقانی فیروز آبادی، معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، مورد بازدید قرار گرفت. این بازدید با هدف ارزیابی و پشتیبانی از پروژه‌های فناوری نانو در تاریخ 23 آذر ماه در محل دفتر شتابدهنده نانوپل در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی برگزار شد.

 

ارزیابی دقیق از فعالیت‌های شتابدهنده نانوپل

در طول بازدید، دکتر دهقانی به ارزیابی دقیق از فعالیت‌های شتابدهنده نانوپل پرداخت و اظهارات خود را درباره پیشرفت‌ها و تأثیرات مثبت این مرکز به اشتراک گذاشتند. ایشان درباره ساختمان فناوری نانو نیز تأکید کردند که این پروژه با فراهم کردن فضای کارگاهی و صنعتی و اداری در نزدیکی تهران، به فعالان حوزه نانو، امکان ارائه خدمات و انجام فعالیت‌های خود را در داخل کشور فراهم کرده است.

 

 

مشارکت گسترده از جانب دست اندرکاران علمی کشور

در این رویداد، دیگر میهمانان حاضر نیز از جمله دکتر صدری مهر (دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های فناوری و نوآوری)، دکتر احمدوند (دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو)، دکتر نجیمی (رئیس واحد صنعت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو)، مهندس مجتبی باقری (مدیر مرکز نانوکامپوزیت ستاد نانو)، و دکتر صاحبی نژاد (مدیر بخش سیاست گذاری ستاد نانو) به بررسی نزدیک‌تر پروژه‌ها و اهداف ستاد نانو پرداختند.

 

ابراز خشنودی از پیشرفت‌های حاصل شده

دکتر دهقانی در پایان بازدید، ابراز خشنودی خود را از پیشرفت پروژه و تلاش‌های انجام شده در زمینه فناوری نانو اعلام کردند و گفتند: امیدواریم که اینگونه تلاش‌ها بتوانند به پیشرفت بیشتر این حوزه در کشور کمک کنند.

 

تبادل نظر در دفتر شتابدهنده نانوپل

در انتها میهمانان با حضور در دفتر شتابدهنده نانوپل، با برگزاری جلسه ای، به بحث و تبادل نظر در رابطه با پروژه‌های جاری شتابدهنده و پیشرفت‌های حاصل شده در این مجموعه پرداختند. این تبادل نظر فرصتی برای ایجاد هماهنگی بیشتر و تقویت همکاری‌های فعالان حوزه نانو در ایران به وجود آورد.

در این بازدید مهم، بر نقش شتابدهنده نانوپل در پیشبرد فناوری نانو به عنوان یک مرکز توسعه و هماهنگی فعالیت‌های حوزه نانو در ایران تاکید گردید.

 

 

 

اطلاعات تماس نانو پل

نشانی:

کیلومتر 15جاده کرج بلوار پژوهش پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ساختمان تجاری سازی و نو آوری طبقه دوم واحد 204

تلفن تماس:

02144787082 - 09352627961

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت فیدار بسپار ارک محفوظ است.

برای تماس اینجا کلیک کنید