برای تماس اینجا کلیک کنید

مقالات شتابدهنده

digital marketing for startups

بازاریابی دیجیتال برای استارت آپ ها

بازاریابی دیجیتال برای استارت آپ ها : بهترین شیوه ها برای کسب و کارهای جدید

بازاریابی برای مشاغل در هر شکل و اندازه، بدون توجه به اندازه بودجه شما، حیاتی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی دیجیتال برای استارتاپ ها به ادامه مطلب مراجعه کنید:

به بازاریابی دیجیتال برای استارت آپ ها علاقه دارید؟ پس شما اخیراً یک تجارت راه اندازی کرده اید. یا شاید یک کسب و کار کوچک دارید که سعی می کنید آن را شروع کنید و راه اندازی کنید.

اکنون باید شروع به اطلاع رسانی در مورد استارت آپ خود کنید. خبر خوب این است که بازاریابی دیجیتال برای کسب‌وکارها در هر شکل و اندازه، بدون توجه به اندازه بودجه شما، بسیار قابل دسترس و آسان است.

بازاریابی دیجیتال واقعاً گسترده است. اگر چیزی در مورد آن نمی دانید، می توانید به راحتی در سر و صدا گم شوید، به این معنی که می توانید تلاش های خود را هدر دهید و نتایج کمی برای آن به دست آورید.

از طرف دیگر، اگر دیجیتال مارکتینگ را به روش درست انجام دهید، می توانید پایگاه مشتریان خود را افزایش دهید، زنده بمانید و حتی به عنوان یک تجارت پیشرفت کنید.

برای به دست آوردن نتایج مناسب، باید بازاریابی دیجیتال را برای بهترین شیوه های استارت آپ ها دنبال کنید.

در این پست ، هفت روش برتر بازاریابی دیجیتال را برای کسب و کارهای نوپا کشف خواهید کرد.

 

 1. دیجیتال مارکتینگ برای استارت آپ های دارای شخصیت

بسیاری از بهترین روش ها را در این پست خواهید یافت. اما این احتمالا مهمترین مورد است. بازاریابی دیجیتال دو جنبه دارد:

کار شما

مخاطبان شما

تنها کاری که انجام می دهید این است که از کانال های بازاریابی استفاده کنید تا کسب و کار خود را به مخاطبانش متصل کنید و آنها را تحریک کنید تا اقدامات مورد نظر خود را انجام دهند. اما چگونه برای مخاطبی که نمی شناسید بازاریابی کنید؟ تقریبا غیرممکن به نظر می رسد.

 

به همین دلیل است که پرسونای خریدار باید اولین قدم شما در بازاریابی دیجیتال باشد. این اساساً سندی است که حاوی تمام جزئیات در مورد مشتری یا مشتریان ایده آل شما است. شامل:

 

بازاریابی دیجیتال برای شخصیت های استارتاپی:

 • نام
 • گروه سنی
 • کار
 • درآمد
 • محل زندگی
 • راه حل هایی که آنها از کسب و کار شما نیاز دارند
 • چگونه آنها محصولات آنلاین را تحقیق می کنند
 • کانال های رسانه های اجتماعی مورد علاقه آنها
 • کانال پشتیبانی مشتری مورد علاقه آنها

وقتی این جزئیات را دارید، می‌توانید روی کانال‌های بازاریابی تمرکز کنید که احتمالاً نتایجی برای کسب‌وکار شما به همراه دارد. علاوه بر این، آمار نشان می دهد که پرسوناها می توانند وب سایت شما را دو تا پنج برابر برای کاربران هدف موثرتر کنند.

از این گذشته، برای بازاریابی مناسب یک محصول یا خدمات، باید بدانید که دقیقاً قصد دارید آن را برای چه کسی بازاریابی کنید.

 

 1. محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید

اگر وب سایت شما زمانی نمایش داده شود که مردم راه حل هایی را که ارائه می دهید جستجو می کنند، بازدیدکنندگان بیشتری خواهید داشت. تبدیل این بازدیدکنندگان به مشتری بسیار آسان تر است زیرا آنها بسیار هدفمند هستند.

 

بنابراین، چگونه به عنوان یک مبتدی با سئو شروع می کنید؟

 

اولین گام برای بهبود بازدید خود در موتورهای جستجو، انجام تحقیقات کلمات کلیدی است.

 

از طریق تحقیق کلمات کلیدی، می توانید عباراتی را که مشتریان بالقوه شما در موتورهای جستجو استفاده می کنند، بیابید. به عنوان یک کسب و کار جدید، بهتر است کلمات کلیدی طولانی (سه کلمه یا بیشتر) را هدف قرار دهید. برای کمک، می توانید از ابزاری مانند Ubersuggest برای شروع جستجوی کلمه کلیدی خود استفاده کنید:

 

 

این کلمات کلیدی بلند سه مزیت بزرگ دارند:

 

 • آنها نیت روشنی دارند.
 • آنها رقابت کمی دارند (و بنابراین به دست آوردن رتبه های برتر آسان تر است).
 • آنها بخش بزرگی از جستجوها را تشکیل می دهند.

طبق گفته Casie Gillette، پنجاه درصد از جستجوها، جستجو چهار کلمه یا بیشتر هستند. همچنین، با استفاده از کلمات کلیدی دم بلند، نیل پاتل 173336 بازدیدکننده بیشتر در ماه از موتور جستجوی Quick Sprout دریافت کرد.

 

علاوه بر این، اگر یک کسب و کار محلی دارید، باید کسب و کار خود را برای جستجوی محلی بهینه کنید. این شامل آپلود جزئیات کسب و کار شما در فهرست‌های مهم محلی و جمع‌آوری نظرات مشتریانتان است.

جنبه دیگری که باید در نظر داشت تبلیغات پولی است. بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا نتایج را مشاهده کنید. همانطور که روی سئوی خود کار می کنید، وقتی کلمات کلیدی ارزشمندی را در کسب و کار خود هدف قرار می دهید، می توانید با تبلیغات پولی سریعتر به نتیجه برسید.

 1. وبلاگی داشته باشید که به طور منظم به روز می شود

مشتریان بالقوه شما به محتوایی نیاز دارند که آنها را در طول فرآیند خرید راهنمایی کند. گزارش DemandGen نشان داد که 47٪ از خریداران قبل از اینکه با یک نماینده فروش درگیر شوند، 3 تا 5 قطعه محتوا را مشاهده کردند. برای کمک، می توانید یک تقویم سرمقاله ایجاد کنید تا بتوانید محتوای جدید را به طور مداوم در وبلاگ خود منتشر کنید.

یک وبلاگ که به طور منظم به روز می شود همچنین به شما کمک می کند تا برای کلمات کلیدی بیشتر در موتورهای جستجو رتبه بندی کنید و سرنخ های بیشتری به دست آورید. HubSpot دریافت که شرکت‌هایی که 16 پست وبلاگ را در ماه منتشر می‌کنند، 4.5 برابر بیشتر از شرکت‌هایی که بین صفر تا چهار پست دارند، سرنخ بیشتری کسب کرده‌اند.

با این حال، باید بدانید که وبلاگ نویسی فراتر از انتشار پست ها است. شما باید در وبلاگ خود پست ایجاد کنید تا مشکلات مخاطبان خود را حل کنید. شما همچنین باید در وب سایت های صنعتی دیگر وبلاگ را مهمان کنید تا به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشید - و لینک های ورودی بیشتری برای وب سایت خود ایجاد کنید، بنابراین به شما کمک می کند سئوی وب سایت خود را تقویت کنید.

 1. مخاطبان خود را از طریق ایمیل های شخصی سازی شده درگیر کنید

اگر می خواهید در سطح شخصی به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید، ایمیل یکی از بهترین ابزار های شما است. نتیجه برای خود صحبت می کند.

به عنوان مثال، یک مطالعه نشان داد که کمپین های ایمیل بازده سرمایه گذاری (ROI) به ازای هر دلار خرج شده ،44 دلار است.

بازاریابی ایمیل شخصی برای استارت آپ ها

با این حال، باید توجه داشته باشید که بازاریابی ایمیلی در طول سال ها تغییر کرده است. اکنون، باید ایمیل های شخصی سازی شده را برای مشترکین خود ارسال کنید تا آنها را وادار کنید ایمیل های شما را باز کنند و روی وب سایت شما کلیک کنند.

 

به عنوان مثال، ایمیل هایی با خطوط موضوع شخصی سازی شده 26 درصد بیشتر احتمال دارد باز شوند.

یک قدم حیاتی که باید برداشته شود، سرمایه گذاری در یک ارائه دهنده خدمات ایمیل است که از ایمیل های خودکار پشتیبانی می کند. به این ترتیب می توانید برای مشترکین خود بر اساس علایقشان ایمیل ارسال کنید و اطمینان حاصل کنید که ایمیل های شما همیشه به صورت خودکار شخصی سازی می شوند.

 

 1. در بازاریابی رسانه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید

مشتریان بالقوه شما روزانه به شبکه های اجتماعی می روند تا با دوستان و برندهای خود ارتباط برقرار کنند. وقتی در نظر بگیرید که اکنون بیش از نیمی از جهان از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، این پلتفرمی است که مطلقا نمی توانید نادیده بگیرید.

با این حال، کانال های رسانه های اجتماعی بسیار زیادی وجود دارد. مانند:

 

 • فیس بوک
 • اینستاگرام
 • توییتر
 • لینکدین
 • پینترست

به عنوان یک کسب و کار جدید، باید روی چند مورد از آنها تمرکز کنید. اینها معدود مواردی هستند که مشتریان بالقوه شما به طور منظم در آنها معاشرت می کنند. برخی از بهترین روش هایی که باید در رسانه های اجتماعی دنبال کنید عبارتند از:

 

به طور منظم محتوا ایجاد کنید تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

از تصاویر بصری مانند تصاویر و ویدیوها استفاده کنید زیرا تعامل بیشتری را به خود جلب می کنند.

از طریق پاسخ‌های سریع و اشتراک‌گذاری مجدد با مخاطبان خود تعامل برقرار کنید.

محتوای صنعت مرتبط را با دنبال کنندگان به اشتراک بگذارید.

روی تبلیغات پولی سرمایه گذاری کنید تا به مخاطبان بیشتری دست پیدا کنید.

وقتی در نظر بگیرید که 73 درصد از بازاریابان، رسانه های اجتماعی را برای کسب و کار خود موثر می دانند، می دانید که باید آن را جدی بگیرید.

 1. یک برنامه خدمات مشتری عالی بسازید

در گذشته یا برای مشاغل آفلاین، احتمالاً خدمات مشتری را به عنوان بخشی از بازاریابی خود دسته بندی نمی کردید. اما در دنیای دیجیتال، بهتر است به خدمات مشتری به عنوان یک کانال بازاریابی نگاه کنید.

 

زیرا اخبار در اطراف - و به سرعت پخش می شود. شما امروز خدمات افتضاحی به مشتریان ارائه می دهید، فردا آن را در توییتر می بینید. امروز برای حل مشکل مشتری راه بیشتری را طی می کنید، فردا آن را در فیس بوک می بینید.

 

قبل از اینکه متوجه شوید، یا به دلیل خدمات افتضاح یا عالی به مشتریان شهرت پیدا کرده اید. همانطور که ممکن است حدس بزنید، شهرت عالی برای پشتیبانی مشتری شما، مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد. زیرا نشان می دهد که به مشتریان خود اهمیت می دهید.

 

و این توسط نظرسنجی Vision Critical پشتیبانی می شود که در آن 86٪ از خریداران برای تجربه بهتر مشتری هزینه بیشتری پرداخت می کنند.

برخی از کانال های خدمات مشتری که می توانید برای کسب و کار خود داشته باشید عبارتند از:

 • چت زنده
 • تلفن
 • رسانه های اجتماعی
 • پست الکترونیک
 • سوالات متداول و مقالات پایگاه دانش در وب سایت شما

Zappos با پشت سر گذاشتن مسیر بیشتر از طریق پشتیبانی مشتری، به یک شرکت میلیارد دلاری تبدیل شد. مدیر عامل Zappos، تونی هسیه، اساساً گفت که نمایندگان پشتیبانی مشتری آنها این اختیار را دارند که هر کاری را که برای رضایت مشتری لازم است انجام دهند.

 

 1. سیستمی برای پیگیری نتایج داشته باشید

تلاش برای فعالیت های بازاریابی دیجیتال عالی است. اما باید مطمئن باشید که این تلاش ها برای کسب و کار شما نتیجه می دهد.

البته، نتایجی که به دنبال آن هستید به اهداف شما به عنوان یک تجارت بستگی دارد. چرا وارد دیجیتال مارکتینگ می شوید؟ اکثر مشاغل به دلایل زیر این کار را انجام می دهند:

 • آگاهی از برند
 • تبلیغ محصول
 • ساختن مخاطب
 • گرفتن سرنخ
 • به دست آوردن مشتریان
 • انجام فروش

اهداف شما برای دیجیتال مارکتینگ هر چه باشد، چگونه موفقیت یا شکست را اندازه گیری می کنید؟ اندازه‌گیری نتایج بسیار مهم است زیرا از این طریق می‌توانید استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال خود را بهبود بخشید. چگونه می توانید بفهمید چه چیزی کار می کند و چه چیزی خوب نیست.

مطمئن شوید که می‌توانید نتایج را در کانال‌های بازاریابی مانند رسانه‌های اجتماعی، ایمیل، موتورهای جستجو و وب‌سایت خود اندازه‌گیری کنید – در فعالیت‌هایی که وقت و هزینه شما را می‌گیرد، اما نمی‌توانید اندازه‌گیری کنید، شرکت نکنید.

 

دیجیتال مارکتینگ برای استارت آپ ها

موفقیت در بازاریابی دیجیتال دشوار است، به خصوص با توجه به رقابت عظیمی که وجود دارد، به ویژه در رسانه های اجتماعی و زمانی که صحبت از بازاریابی محتوا می شود.

تسلط بر دیجیتال مارکتینگ برای استارت آپ ها کار سخت و زمان زیادی می طلبد. اما، اگر با استراتژی درست، طرز فکر درست شروع کنید و از این بهترین شیوه های بازاریابی دیجیتالی بسیار مهم پیروی کنید، برای متمایز شدن و ایجاد نتایج واقعی از پلتفرم های دیجیتال بسیار مجهزتر خواهید بود.

 

 

دیجیتال مارکتینگ

اطلاعات تماس نانو پل

نشانی:

کیلومتر 15جاده کرج بلوار پژوهش پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ساختمان تجاری سازی و نو آوری طبقه دوم واحد 204

تلفن تماس:

02144787082 - 09352627961

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت فیدار بسپار ارک محفوظ است.

برای تماس اینجا کلیک کنید