برای تماس اینجا کلیک کنید

مقالات شتابدهنده

Finding-an-investor

یافتن سرمایه گذار از طریق شتابدهنده نانوپل

یافتن سرمایه گذار از طریق شتابدهنده نانوپل - شرایط پذیرش و چالش‌های یافتن سرمایه گذار

یافتن سرمایه گذار مطمئن، یکی از اصلی‌ترین چالش‌های صاحبان استارتاپ‌ها و فناوران است. این چالش بزرگ به تنهایی باعث می‌شود تا بیش از 90 درصد استارتاپ‌ها، هیچوقت از دره مرگ رهایی پیدا نکنند. در حقیقت بیشتر شکست‌های اکوسیستم استارتاپی در کشور، ناشی از کمبود منابع مالی است و این امر باعث کاهش سرعت پیشرفت تکنولوژی بومی شده است. برای یافتن سرمایه گذار، موانع و مشکلات بسیاری در مسیر کارآفرینان وجود دارد که آشنایی صحیح با این موانع و نحوه مقابله با آنها، می‌تواند باعث جاری شدن سیلی از سرمایه به سوی استارتاپ شما شود. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا این موانع را به درستی بشناسید و همینطور چگونگی یافتن سرمایه گذار از طریق شتابدهنده نانوپل را نیز، به شما معرفی خواهیم کرد.

موانع اصلی یافتن سرمایه گذار

موانع متعددی در مسیر پیدا کردن یک سرمایه گذار مطمئن برای استارتاپ شما وجود دارد. در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  • نداشتن طرح مکتوب تجاری

اولین آیتمی که یک سرمایه گذار را جذب خواهد کرد، یک طرح تجاری خوب است. سرمایه گذارها در ابتدا بدون توجه به افراد دخیل در یک استارتاپ، جذب طرح تجاری آن می‌شوند. پس مطمئن شوید که برای ایده و یا استارتاپ خود، یک طرح تجاری مکتوب و استاندارد تهیه کرده اید. جهت آشنایی بیشتر با نگارش طرح تجاری، این مقاله را مطالعه کنید.

  • نداشتن تیم متخصص و متعهد

بسیاری از سرمایه گذاران، به تیم شما توجه ویژه ای نشان خواهند داد. یک تیم متخصص و حرفه ای، می‌تواند یافتن سرمایه گذار را بسیار آسان تر نماید. اینکه تیم شما چقدر به حوزه تخصصی خود اشراف دارید و چه میزان از انگیزه در تیم شما، برای موفقیت وجود دارد، پارامتر بسیار ارزشمندی از دید یک سرمایه گذار خواهد بود. این مقاله در این زمینه به شما کمک می‌کند.

  • مشخص نبودن سطح آمادگی فناوری (TRL)

سطح آمادگی فناوری یا TRL ، فرایند توسعه و به کارگیری فناوری را به نه مرحله تقسیم می‌کند، که در گذر از هر مرحله به مرحله بعدی، پیشرفت و تحقق بیشتر فناوری را نشان می‌دهد. سرمایه گذاران در انتخاب‌های خود، توجه ویژه‌ای به سطح آمادگی فناوری استارتاپ‌های مورد نظر خود می‌کنند. برای آشنایی کامل با مفهوم TRL و نحوه تشخیص آن، این مقاله را مطالعه کنید.

چالش‌های یافتن سرمایه گذار

موارد بالا در کنار دیگر مواردی مانند: نداشتن نمونه اولیه محصول، نداشتن مطالعه بازار و رصد بازار، عدم ثبت شرکت و ...، می‌تواند پروسه یافتن سرمایه گذار برای استارتاپ شما را به مراتب سخت تر نماید.

خدمات جذب سرمایه گذار با شتابدهنده نانوپل

شتابدهنده علمی-صنعتی نانوپل، با در اختیار داشتن شبکه گسترده‌ای از سرمایه گذاران (سرمایه گذاران خطر پذیر، سرمایه گذاران فرشته، صندوق های دولتی و خصوصی، بسته‌های سرمایه گذاری شتابدهنده، ونچر ها و ...) می‌تواند در مسیر یافتن سرمایه گذار به شما کمک کند. جهت درخواست سرمایه گذار می‌توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.

حوزه های مورد پذیرش

شتابدهنده نانوپل، حوزه های زیر را در اولویت پذیرش درخواست سرمایه گذار قرار داده است:

  • پلیمر و پتروشیمی
  • نانو فناوری
  • نفت و گاز

در کنار موارد ذکر شده فوق، فناوران فعال در دیگر حوزه ها نیز می‌تواند درخواست خود را برای ما ارسال نمایند و در صورت دارا بودن شرایط مناسب، از خدمات یافتن سرمایه گذار توسط شتابدهنده نانوپل بهره مند گردند.

 

 

سرمایه گذاری, استارتاپ, یافتن سرمایه گذار

اطلاعات تماس نانو پل

نشانی:

کیلومتر 15جاده کرج بلوار پژوهش پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران ساختمان تجاری سازی و نو آوری طبقه دوم واحد 204

تلفن تماس:

02144787082 - 09352627961

پست الکترونیکی:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمام حقوق مادی و معنوی سایت نزد شرکت فیدار بسپار ارک محفوظ است.

برای تماس اینجا کلیک کنید